...
pozycjonowanie seo

SEO case study dla sklepu z dekoracjami i balonami z helem.

 

890% wzrostu sprzedaży po 5 miesiącach pozycjonowania!

pozycjonowanie balony z helem

Dla kogo pracowaliśmy?

Sklep przy którym zaczęliśmy prace nad pozycjonowaniem oferuje klientom szeroki asortyment dekoracji i balonów z helem.

Cele

Głównym celem jaki sobie założyliśmy było przygotowanie profesjonalnego sklepu internetowego z propozycjami dekoracji i balonów z helem. Okres projektowania i realizacji był  znaczącym czynnikiem prac ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie na tego typu asortyment przez cały rok, a szczególnie w okresie karnawału. Nie zapominamy również o zwiększaniu ruchu organicznego sklepu.

Jakie przeprowadziliśmy działania SEO?

Link building

Content marketing

SEO on-site

analityka internetowa
projektowanie stron www

Widoczność sklepu internetowego dekoracji i balonów z helem w wynikach wyszukiwania może znacznie zwiększyć pozyskanie linków zewnętrznych.  Roboty indeksujące Googlebot oraz użytkownicy dzięki zdobytym linkom zewnętrznym widzą, że o danej stronie istnieją wzmianki na różnych serwisach przez co renoma w środowisku Google jest znacznie większa.

W stworzonych kategoriach i podkategoriach sklepu internetowego dekoracji i balonów z helem napisaliśmy dużo powyżej 150 000 znaków. Stworzyliśmy i  opublikowaliśmy kilkanaście artykułów blogowych przygotowanych pod działania SEO. Dużą uwagę skupiliśmy również na właściwe linkowanie wewnętrzne tekstów oraz zaprojektowanie grafiki kojarzące wizualnie markę

To punkt wyjścia, który poprzedzał nasze  inne działania związane z pozycjonowaniem sklepu dekoracji i balonów z helem. Działania optymalizacyjne wykonane bezpośrednio na stronie, wpłynęły na jej lepszą widoczność dla robota wyszukiwarki. Witryna została przygotowana w taki sposób, aby jej architektura, struktura stron, kontent oraz frazy kluczowe znacznie wpływały na jej efektywność.

Rezultaty naszej pracy!

Podsumowanie działań SEO

Dobór odpowiednich i optymalnych działań SEO On-Site, wartościowa treść dla Googlebotów i użytkowników wpłynęły na znaczny wzrost sprzedaży sklepu.

1
2
3

Jaka usługa Cię interesuje ?

( możesz wybrać więcej niż jedną opcję )

STRONA INTERNETOWA

Czy strona ma posiadać system zarządzania treścią ( CMS )

Czy mamy przygotować treści na Twoją stronę www?

Podaj orientacyjną liczbę podstron (zakładek) na stronie www

Podaj linki do stron www, które Ci się podobają

Określ budżet

POZYCJONOWANIE

Czy posiadasz stronę internetową?

Czy mamy wycenić przygotowanie strony internetowej?

Adres strony internetowej

Opisz w kilku zdaniach swoją działalność oraz efekt, jaki chcesz uzyskać, pozycjonując stronę www

Podaj linki do stron www, które Ci się podobają

Określ budżet

DANE KONTAKTOWE

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Electrosafe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Sasankowej 3, 62-090 Rokietnica NIP: 7811954240. Wszystkie informacje dotyczące Administratora znajdują się pod linkiem https://www.seogle.pl/klauzula-informacyjna. Podanie wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przesłania zapytania przy użyciu formularza kontaktowego oraz uzyskania odpowiedzi. Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać w każdym czasie wycofana.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.