...
pozycjonowanie seo

SEO case study dla biuro projektów instalacyjnych.

Jak udało się zwiększyć pozycje strony WWW w trakcie migracji

projekty instalacji sanitarnych

Dla kogo pracowaliśmy?

Działalność biura projektów instalacyjnych, które aktualnie pozycjonujemy skierowana jest na wspieranie Inwestorów oraz biur architektonicznych poprzez rozwiązywanie najtrudniejszych problemów w zakresie instalacji obiektowych. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku dolnośląskim. Właściciele firmy chcieli rozszerzyć swoją działalność o inne województwa oraz pozyskać kolejnych klientów przy pomocy wyników organicznych Google. Dlatego pozycjonowana strona internetowa oparta została na słowach kluczowych działalności firmy.

Problemy i cele.

Głównym postawionym celem było osiągnięcie TOPowej pozycji na frazę „ Biuro projektów instalacyjnych” jak również zbudowanie rozpoznawalności biura projektów instalacyjnych w Internecie. W pierwszej kolejności potrzebna była optymalizacja techniczna, kolejnym krokiem wypełnienie treściami dostępnej oferty oraz stworzenie bloga. To wszystko miało na celu zbudowanie pozycji eksperta-lidera w branży projektów instalacyjnych również pod kątem na pozycję frazy.

Jakie przeprowadziliśmy działania?

Optymalizacja on-site

Content marketing

Link building

analityka internetowa
projektowanie stron www

„Content is a king”  Przede wszystkim skupiliśmy się na zagęszczeniu fraz kluczowych oraz ich odpowiednim umieszczeniu : treść, nagłówki, meta dane dla wszystkich podstron. Utworzyliśmy sekcję blogową oraz zoptymalizowaliśmy linkowanie wewnętrzne. Stworzenie wytycznych i kontrola przy zmianie serwisu pozwoliła od razu odnotować wzrosty.

Stworzyliśmy i zajęliśmy się publikacją ponad 20 wpisów blogowych uwzględniających linkowanie wewnętrzne. Napisaliśmy i opublikowaliśmy ponad 120 000 znaków.

Pozyskaliśmy kilkaset wartościowych linków z wielu tematycznych domen.

Rezultaty naszej pracy!

Podsumowanie

Zdecydowana poprawa widoczności i uniknięcie spadków przy migracji strony WWW ??

Tak to możliwe, dzięki przemyślanej i skutecznej strategii pozycjonowania połączonej z precyzyjnymi wytycznymi i kontrolą prac developerskich. Nie zapominając o niepowtarzalnym contencie serwisu wraz z pozyskaniem wartościowych linków do strony.

1
2
3

Jaka usługa Cię interesuje ?

( możesz wybrać więcej niż jedną opcję )

STRONA INTERNETOWA

Czy strona ma posiadać system zarządzania treścią ( CMS )

Czy mamy przygotować treści na Twoją stronę www?

Podaj orientacyjną liczbę podstron (zakładek) na stronie www

Podaj linki do stron www, które Ci się podobają

Określ budżet

POZYCJONOWANIE

Czy posiadasz stronę internetową?

Czy mamy wycenić przygotowanie strony internetowej?

Adres strony internetowej

Opisz w kilku zdaniach swoją działalność oraz efekt, jaki chcesz uzyskać, pozycjonując stronę www

Podaj linki do stron www, które Ci się podobają

Określ budżet

DANE KONTAKTOWE

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Electrosafe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Sasankowej 3, 62-090 Rokietnica NIP: 7811954240. Wszystkie informacje dotyczące Administratora znajdują się pod linkiem https://www.seogle.pl/klauzula-informacyjna. Podanie wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przesłania zapytania przy użyciu formularza kontaktowego oraz uzyskania odpowiedzi. Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać w każdym czasie wycofana.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.