...
pozycjonowanie seo

SEO case study dla producenta saun ogrodowych

 

Ponad 3000 wejść miesięcznie w ruchu organicznym

sauny ogrodowe ruch organiczny

Dla kogo pracowaliśmy?

Firma, z którą podjęliśmy współpracę, od kilku lat zajmuje się budową saun ogrodowych na terenie wielkopolski. Planuje ona powiększyć teren działania o kolejne województwa. Przeznaczeniem strony jest pełna prezentacja produktów firmy, technologii oraz realizacji saun ogrodowych co ma za zadanie zwiększyć ilość zapytań oraz klientów.

Problemy i cele.

Głównym problemem jaki znaleźliśmy na stronie saun ogrodowych był jej stary layout. Pozycjonowanie wymagałoby zmian w 99% więc dlaczego nie zaprojektować wszystkiego od nowa ??
Tak też zrobiliśmy. Cały proces tworzenia od samego początku był realizowany z myślą o pozycjonowaniu i osiągnięciu jak największego ruchu organicznego dla fraz sauny ogrodowe.

Jakie przeprowadziliśmy działania?

Opis produktów, realizacji i technologii

analityka internetowa

Artykuły blogowe

projektowanie stron www

Link building

Zoptymalizowana struktura strony sauny ogrodowe pod SEO pozwoliła nam wykreować wiele dopracowanych i merytorycznych treści. Katalog produktów i realizacji stworzył nam to co lubimy najbardziej – szerokie pole do działania. Każdy realizacja wraz z produktem mogła zostać dokładnie opisana. 

Duży nacisk strony sauny ogrodowe położyliśmy na treści blogowe i jej komunikaty w taki sposób aby stworzyć topical authority. W całym procesie pozycjonowania ma on ogromne znaczenie.

Stworzyliśmy sieć wartościowych linków – w jaki sposób ?

Mając pełną świadomość oczekiwań i tego jak ważne jest wypromowanie strony sauny ogrodowe, na pierwszym miejscu było pozyskanie linków zewnętrznych z najrozmaitszych źródeł. Dzięki temu zabiegowi zdobyliśmy linki z tematycznych blogów, forów internetowych, artykułów sponsorowanych

Rezultaty naszej pracy!

wykres recykling treści

Podsumowanie optymalizacji SEO.

Dzięki stworzeniu na nowo strony zoptymalizowanej pod SEO główne działania polegały na pozyskaniu sieci linków zewnętrznych oraz przygotowaniu strategii marketingowej. Wszystkie przemyślane prace spowodowały znaczne zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania dzięki czemu producent i jego marka stała się bardziej rozpoznawalna.

1
2
3

Jaka usługa Cię interesuje ?

( możesz wybrać więcej niż jedną opcję )

STRONA INTERNETOWA

Czy strona ma posiadać system zarządzania treścią ( CMS )

Czy mamy przygotować treści na Twoją stronę www?

Podaj orientacyjną liczbę podstron (zakładek) na stronie www

Podaj linki do stron www, które Ci się podobają

Określ budżet

POZYCJONOWANIE

Czy posiadasz stronę internetową?

Czy mamy wycenić przygotowanie strony internetowej?

Adres strony internetowej

Opisz w kilku zdaniach swoją działalność oraz efekt, jaki chcesz uzyskać, pozycjonując stronę www

Podaj linki do stron www, które Ci się podobają

Określ budżet

DANE KONTAKTOWE

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Electrosafe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Sasankowej 3, 62-090 Rokietnica NIP: 7811954240. Wszystkie informacje dotyczące Administratora znajdują się pod linkiem https://www.seogle.pl/klauzula-informacyjna. Podanie wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przesłania zapytania przy użyciu formularza kontaktowego oraz uzyskania odpowiedzi. Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać w każdym czasie wycofana.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.