...
pozycjonowanie seo

SEO case study – pozycjonowania strony Hotelu w Gorzowie Wlkp. 

 

Wzrostu ruchu o ponad 1500% strony internetowej Hotelu w Gorzowie Wielkopolskim

pozycjonowanie strony internetowej hotelu w gorzowie wielkopolskim

Dla kogo pracowaliśmy?

Usługę pozycjonowania strony internetowej dla jednego z  najpopularniejszych hoteli typu bussines na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Wysoka konkurencyjność branży oraz powstające  nowe podmioty wpłynęły na to, że nasz klient chciał uzyskać m.in. zwiększony ruch na stronie, jeszcze bardziej wypozycjonować hotel w Gorzowie Wielkopolskim na tle konkurencji oraz nakierować działania SEO pod klientów zagranicznych. 

Problemy i cele.

Naszym pierwszym postawionym celem było wygenerowanie jeszcze większego ruchu organicznego pozycjonowanej strony www hotelu w Gorzowie Wielkopolskim oraz optymalizacja pod klientów zagranicznych. Nasza strategia skupiła się na analizie i dopasowaniu odpowiednich słów kluczowych. Wykorzystanie fraz precyzujący lokalizację znacząco wpłynie na widoczność strony hotelu w Gorzowie Wielkopolskim w sieci oraz mapach Google. Z racji bliskości terenów przygranicznych kolejnym elementem było przygotowanie strony również pod pozycjonowanie na frazy w języku niemieckim i angielskim.

Jakie przeprowadziliśmy działania?

Optymalizacja

Content marketing

Linkowanie wewnętrzne

analityka internetowa
projektowanie stron www

Optymalizacja struktury strony www pod pozycjonowanie hotelu w Gorzowie Wielkopolskim wpłynęła na jej lepszą widoczność w wynikach wyszukiwarki. Architektura, frazy kluczowe, linkowanie wewnętrzne oraz content miało ogromne znaczenie na jej efektywność.

Dla Google content marketing od dłuższego czasu jest bardzo ważny. Zastosowane treści znacząco rozszerzyły indeksowane frazy. Zaprojektowaliśmy unikatową grafikę oraz wdrożyliśmy linkowanie wewnętrzne.

Pozyskanie linków zewnętrznych  i stworzenie wartościowej sieci miało znaczący wpływa na pozycjonowanie strony Hotelu w Gorzowie Wielkopolskim

Rezultaty naszej pracy!

strony internetowe pozycjonowanie w gorzowie wlkp.

Podsumowanie.

Przykład działań agencji SEO dla strony internetowej hotelu w Gorzowie Wielkopolskim pokazuje, jak kompleksowe i wymagające jest pozycjonowanie branży hotelarskiej. Proces ten nie byłby możliwy do zrealizowania przez właściciela hotelu, dbającego nieustannie o komfort i obsługę klientów. Wybór firmy pozycjonującej, doświadczenie zespołu i bogate portfolio miał w tym przypadku ogromne znaczenie.

1
2
3

Jaka usługa Cię interesuje ?

( możesz wybrać więcej niż jedną opcję )

STRONA INTERNETOWA

Czy strona ma posiadać system zarządzania treścią ( CMS )

Czy mamy przygotować treści na Twoją stronę www?

Podaj orientacyjną liczbę podstron (zakładek) na stronie www

Podaj linki do stron www, które Ci się podobają

Określ budżet

POZYCJONOWANIE

Czy posiadasz stronę internetową?

Czy mamy wycenić przygotowanie strony internetowej?

Adres strony internetowej

Opisz w kilku zdaniach swoją działalność oraz efekt, jaki chcesz uzyskać, pozycjonując stronę www

Podaj linki do stron www, które Ci się podobają

Określ budżet

DANE KONTAKTOWE

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Electrosafe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Sasankowej 3, 62-090 Rokietnica NIP: 7811954240. Wszystkie informacje dotyczące Administratora znajdują się pod linkiem https://www.seogle.pl/klauzula-informacyjna. Podanie wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przesłania zapytania przy użyciu formularza kontaktowego oraz uzyskania odpowiedzi. Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać w każdym czasie wycofana.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.